Specjalne zadanie ?

usługi na miarę

ikona

KONTAKT


telefon:
+48 601 221 777
wyślij do nas wiadomość: ikona
biuro@oroq.pl

WYNAJEM Z OBSŁUGA OPERATORSKĄ

OROQ Budownictwo dostarcza rozwiązań z zakresu usługowego wynajmu specjalistycznych maszyn budowlanych łącznie z operatorem. Firma wyspecjalizowała się w tego rodzaju działalności świadcząc usługi wynajmu dla klientów z różnych części Polski. Nasza usługa zapewnia maksymalne osiągi wykonywanej pracy przy optymalnych kosztach obsługi dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązaniom technologicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów i operatorów możliwe jest zapewnienie Państwu obsługi technicznej sprzętu przy wykonywaniu robót za równo w bardzo trudnym, specyficznym terenie jak i przy prostych, niewielkich inwestycjach.

W naszej ofercie znajdują się sprzęty takie jak: koparki kołowe i gąsienicowe, koparko ładowarki, nośnik teleskopowy sterowany radiowo, zamiatarki do ulic, zagęszczarki, wywrotki budowlane.

Usługa wynajmu jest kompleksowa co oznacza, że zagwarantujemy Państwu transport wynajmowanego sprzętu oraz wykwalifikowanych operatorów z bogatym doświadczeniem posiadających aktualne uprawnienia. Świadczymy wynajem tylko i wyłącznie z naszym operatorem. Proponowane przez nas rozwiązania za każdym razem dobierane są indywidualnie do potrzeb klientów. Będąc jednym z liderów regionu firma ciągle buduje i potwierdza swoją ugruntowaną pozycję na rynku. Dzięki temu dostarczamy Państwu sprzęt i obsługę o niespotykanie wysokim standardzie. Nasz park maszynowy pozwala na prowadzenie prac w bardzo szerokim zakresie. Wszystkie maszyny są nowoczesne oraz bardzo wydajne. Jesteśmy w stanie zapewnić sprzęt dla dużych i małych realizacji. Stosowane przez nas urządzenia i maszyny spełniają wszystkie normy ekologiczne oraz normy bezpieczeństwa.

Zapraszamy do współpracy inwestorów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze zainteresowane naszymi usługami oraz wspólnym wykonawstwem.

OROQ Budownictwo - Lublin, roboty ziemne, wykopy, roboty budowlane, prace ziemne, wyburzenia, inwestycje,
rozbiórki, koparki, usługi budowlane, koparko ładowarki, piasek, piach, wynajem maszyn budowlanych,
wypożyczalnia maszyn budowlanych, wypożyczalnia sprzętu budowlanego, wynajem sprzętu budowlanego.
LOGO OROQ Enterprise Dotacje dla OROQ Enterprise                BIG Info Monitor - Certyfikat wiarygodności OROQ Enterprise