Poznaj nasz zespół

zapraszamy

ikona

KONTAKT


telefon:
+48 601 221 777
wyślij do nas wiadomość: ikona
biuro@oroq.pl

INFORMACJE O FIRMIE

Zespół OROQ Enterprise realizuje wiodące kierunki swojej działalności: obsługa budowy od strony prac ziemnych, wynajmu maszyn, wyburzeń, niwelacji oraz skarpowania terenu. Rozwijamy sektor generalnego wykonawstwa inwestycji oraz poszczególnych zadań. Umacniamy pozycję na rynku oraz sukcesywnie rozszerzamy zakres naszej oferty. Podnosimy standardy zarządzania przedsiębiorstwem w celu jego dynamicznego rozwoju.

Podejmujemy się zobowiązań w tym zakresie poprzez szczegółowe analizy logistyczne, finansowe oraz dobór wyselekcjonowanych podwykonawców.

Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym, w skład którego wchodzi wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny umożliwiający kompleksowe realizacje nawet dużych inwestycji. Dbamy o swój rozwój inwestując w nowoczesne technologie nieustannie zwiększające efektywność wykonywanych prac.

Elastycznie dopasowujemy się do aktualnych potrzeb rynku, dostosowując do nich swoją ofertę. Poprzez wykorzystanie funduszy unijnych osiągnęliśmy wysoki potencjał maszynowy co w połączeniu z doświadczeniem naszej załogi pozwala podejmować najbardziej ambitne zadania zachowując przy tym wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny.

Stały nadzór nad wykonywanymi realizacjami zapewnia, że gwarantowana przez firmę jakość pozostaje na najwyższym poziomie w każdych specyficznych warunkach bez względu na czynniki zewnętrzne takie, jak trudny teren, niesprzyjająca pogoda, etc., utrzymując w konsekwencji zakończenie projektu w wyznaczonym terminie.

Doświadczenie w tej branży oraz umiejętności, które zdobyliśmy pozwoliły nam na osiągnięcie wysokiej pozycji pośród firm funkcjonujących w działalności o zbliżonej charakterystyce. Poprzez osobiste zaangażowanie zarówno kadry menadżerskiej, jak i bezpośrednich pracowników sprawiliśmy, że przedsiębiorstwo radzi sobie z problemami na placu budowy w sposób profesjonalny, bezpieczny zapewniając sobie stabilny oraz dynamiczny rozwój.

Inwestowanie nie tylko w park maszynowy, ale również w specjalistyczne szkolenia oraz szkolenia BHP pracowników, przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa, profesjonalizmu, szybkości oraz jakości wykonywanych prac. Priorytetowe jest dla nas szczególnie bezpieczeństwo wszystkich ludzi przebywających na budowie zarówno pracowników własnych, obcych jak i pozostałych osób.

Naszą silną stroną są bez wątpienia budowane przez nas dobre relacje stanowiące integralną część doskonałej współpracy. Staramy się stworzyć sprzyjającą atmosferę pracy, tak, by nasi pracownicy wykonywali swoje zadania z najwyższą dbałością w każdym detalu oraz osobistym zaangażowaniem, co pozwala uzyskać najlepsze wyniki. Dobre relacje z naszymi klientami oraz kontrahentami sprawiają, że podchodzimy do każdej sprawy w sposób indywidualny poprzez świadomość pojawiających się problemów, gdzie zachodzi potrzeba stosowania nierzadko indywidualnych oraz unikatowych rozwiązań.

OROQ Budownictwo - Lublin, roboty ziemne, wykopy, roboty budowlane, prace ziemne, wyburzenia, inwestycje,
rozbiórki, koparki, usługi budowlane, koparko ładowarki, piasek, piach, wynajem maszyn budowlanych,
wypożyczalnia maszyn budowlanych, wypożyczalnia sprzętu budowlanego, wynajem sprzętu budowlanego.
LOGO OROQ Enterprise Dotacje dla OROQ Enterprise                BIG Info Monitor - Certyfikat wiarygodności OROQ Enterprise